Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja i montaż bram segmentowych - garażowych i przemysłowych. Jesteśmy profesjonalnym zespołem działającym na terenie łodzi i okolic. Posiadamy duże doświadczenie w wykonaniu bram według indywidualnych życzeń klienta Przykładamy szczególną uwagę na staranność wykonania, dokładność i estetykę oferowanych przez nas wyrobów. Używamy półfabrykatów i akcesoriów wysokiej jakości pochodzących od renomowanych z Kanady , Holandii, Włoch,dzięki temu produkowane przez nas bramy charakteryzują się wysoką trwałością i wieloletnim bezawaryjnym działaniem. Nasz dorobek to setki przedsięwzięć realizowanych z powodzeniem w budownictwie indywidualnym, wielorodzinnym przemysłowym. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych wyrobów.

A oto wykaz oferowanych przez nas wyrobów i usług:
  • Kompletne bramy garażowe do samodzielnego montażu, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta
  • CHAOS
  • Sprzedaż i montaż automatyki bram garażowych segmentowych, uchylnych, przesuwnych oraz bram ogrodzeniowych przesuwnych i skrzydłowych !!!
  • serwis bram podukcji własnej i obcej


Na nasze wyroby posiadamy certyfikat CE wydany przez SP Technical Institute of Sweden, dzięki czemu nasze wyroby dopuszczane są na terenie Unii Europejskiej