Bramy Garażowe

Jesteśmy zarówno producentem, montażystami i serwisantami bram garażowych. Serwisujemy również bramy które nie są firmowane naszym logo. Chętnie Państwu doradzimy w kwestii wyboru odpowiedniej bramy garażowej, ponieważ brama bramie nie równa. Jest wiele czynników jakie powinniśmy przewidzieć na poziomie dokonywania wyboru bramy. Posiadając wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie w pełni kompleksowo obsłużyć nawet najbardziej wymagających klientów. Charakteryzuje nas solidność i terminowość produkcji i montażu bram. Do produkcji wykorzystujemy sprawdzone produkty o najwyższej jakości. Nasze bramy garażowe oferujemy z kompletnym systemem automatyki renomowanych firm europejskich. Co do cen to pewnie można znaleźć tańsze ale warto zastanowić się czy ta oszczędność nie będzie iluzoryczna. Aby brama garażowa służyła przez wiele lat musi być wykonana z dobrych materiałów. W myśl powiedzenia każda brama garażowa jest tak dobra jak jej najsłabsze ogniwo, a my staramy się aby takich słabych ogniw w naszych produktach nie było. Bo proszę wyobrazić sobie iż śpieszycie się Państwo do pracy i w chwili kiedy macie już wyjeżdżać – brama garażowa „odmawia posłuszeństwa” – jesteśmy po to aby takich zdarzeń było jak najmniej. Doradztwo co do wyboru bramy jak również wycena są oczywiście bezpłatne. Posiadamy certyfikat CE wydany przez SP Technical Institute of Sweden, co pozwala nam produkować, montować i serwisować bramy garażowe na terenie Unii Europejskiej. Jesteśmy w stanie wyprodukować bramy w indywidualnym rozmiarze, jak również w dowolnym kolorze jaki mogą Państwo wybrać z wzornika. Zapraszamy więc serdecznie do korzystania z naszych usług, a my gwarantujemy wieloletnie bezawaryjne działanie naszych bram garażowych.


Bramy Segmentowe

Nasza firma jest nie tylko montażystą ale przede wszystkim producentem bram segmentowych, garażowych, przemysłowych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę.Wszystkie bramy segmentowe wychodzące z naszego zakładu charakteryzują się bezawaryjnym działaniem przez szereg lat, a to ze wzglądu na fakt iż do ich produkcji wykorzystujemy surowce najwyższej jakości, a automatyka jaka jest w nich montowana pochodzi od liczących się producentów z Holandii, Kanady czy Włoch. W naszej ponad dwudziestoletniej działalności produkowaliśmy nietypowe bramy, których nie każda firma byłaby w stanie się podjąć. Możemy do naszych osiągnięć zaliczyć np. bramy o szerokości 800 cm. I wysokości 550 cm., nietypowe o wysokości 110 cm. I szerokości 400 cm. Dla Państwa wygody jesteśmy w stanie zespolić napędy różnych producentów tak aby wszystkie automatyczne konstrukcje można było obsługiwać jednym pilotem. Np. sterowanie bramą segmentową, alarmem czy włączaniem oświetlenia. Możemy poszczycić się realizacją setek przedsięwzięć w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym czy przemysłowym. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Serwisujemy nawet bramy segmentowe, których nie produkowaliśmy czy nie montowaliśmy. Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy, której powierzycie wykonanie bramy segmentowej czy garażowej to jesteśmy do dyspozycji. Na nasze wyroby posiadamy certyfikat CE wydany przez SP Technical Institute of Sweden, dzięki czemu nasze wyroby dopuszczane są na terenie Unii Europejskiej. U nas wycena i doradztwo jest bezpłatne. Najważniejsze dla nas jest pełne zadowolenie klienta. Zapraszamy serdecznie.


Bramy Przemysłowe

Nasza firma oferuje bramy przemysłowe w atrakcyjnych cenach. Ich dodatkową zaletą jest grubość oraz izolacja, dzięki czemu w lecie chroni ona przed wysokimi temperaturami, a w zimie trzyma ciepło wytworzone wewnątrz budynku. Nasze bramy przemysłowe nadają się do każdego rodzaju budynku. Z powyższego powodu produkty naszej firmy można znaleźć w fabrykach, jednostkach straży pożarnej i w firmach prywatnych. Polecamy nasze produkty klientom stawiającym na wysoka jakość po przystępnych cenach. Oczywiście wszelkie potrzebne informacje oferujemy za pośrednictwem przeszkolonych specjalistów posiadających bogate doświadczenia. Dzięki powyższemu uzyskacie Państwo wszelkie potrzebne informacje dotyczące bram przemysłowych. Stanowi to niezwykle ważną kwestię, ponieważ oferowane przez nas bramy przemysłowe produkowane są przez dziesiątki firm w setkach modeli. Dzięki fachowym poradom idealnie dobierzecie państwo bramy do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych.